OSK Motoliga

NASZA OFERTA

Kategoria B Automat

Kategoria B
Automat

Jako jedyni w Polsce posiadamy do szkolenia nowego, innowacyjnego Lexusa LBX z najnowocześniejszym, samoładującym napędem hybrydowym wraz z automatyczną skrzynią biegów.

Jest to debiutujący na rynku, luksusowy model marki klasy premium w kompaktowym rozmiarze, który jest bardzo bogato wyposażony, komfortowy, niesamowicie zwrotny oraz wybiegający w przyszłość motoryzacji.

Zalety Lexusa LBX

Osoba  szkolona przez cały okres trwania kursu praktycznego, jak i zarówno podczas przebiegu samego egzaminu państwowego może korzystać swobodnie z dobrodziejstw elektroniki (zgodnie z rozporządzeniem o szkoleniu i egzaminowaniu) jakie są na pokładzie Naszego pojazdu, między innymi:

 systemu kamer cofania 360°

 inteligentnych czujników parkowania

 asystentów:

    – skrętu na skrzyżowaniu

    – monitorowania martwego pola,

    – zmiany pasa ruchu,

    – ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu czy utrzymania toru jazdy

oraz wielu innych nowinek technologicznych na miarę nowoczesnej motoryzacji

Dzięki temu nauka jazdy w Naszym Ośrodku na Lexusie LBX może być oznaczona wyróżnieniem na drodze dając przy tym lekkość prowadzenia, niesamowity prestiż wraz z odpowiednim charakterem, jak i może być zapamiętana na całe życie przez przyszłego kierowcę ze względu na swoistą wyjątkowość oraz wprowadzić szkolenie w zupełnie inny wymiar.

Jest to debiutujący na rynku, luksusowy model marki klasy premium w kompaktowym rozmiarze, który jest bardzo bogato wyposażony, komfortowy, niesamowicie zwrotny oraz wybiegający w przyszłość motoryzacji.

Prawo jazdy kategorii B daje naprawdę duże, a niekiedy zaskakujące możliwości. Posiadacz tych uprawnień może legalnie jeździć nie tylko samochodem osobowym, ale też niewielkim „dostawczakiem”, quadem czy nawet kamperem. O prawo jazdy kategorii B ubiegać się może osoba pełnoletnia lub na 3 miesiące wcześniej przed urodzinami. Taki kandydat wówczas musi mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów, a wydanie dokumentu nastąpi dopiero po ukończeniu 18 lat.

Posiadając kat. B możemy jeździć:

►  samochodem osobowym, którego całkowita masa dopuszczalna nie przekracza 3,5 tony oraz maksymalna liczba miejsc wraz z kierowcą może wynieść 9

►  samochodem z przyczepą lekką, czyli do 750 kg

►  ciągniki rolnicze z przyczepą lekką

►  czterokołowce znane popularnie jako quady

►  pojazdy wolnobieżne takie jak kombajn, walec, koparka.

Oprócz tego z kategorią B możesz także wsiąść na motocykl z silnikiem o pojemności skokowej do 125 cm3, którego prędkość nie przekracza 130 km/h, a współczynnik mocy do masy pojazdu jest mniejszy niż 0,1 kW/kg.

Kurs składa się z części:

► TEORETYCZNEJ 30H
Klasyczna stacjonarna, wykłady prowadzone w Morskiej Szkole Podstawowej ul. Rogalińska 17 lub eksternistycznie bez wykładów z materiałami dydaktycznymi i wsparciem e- Learningu online, w tym szkolenie z pierwszej pomocy,
► PRAKTYCZNEJ 30H
Szkolenie prowadzone w ruchu drogowym i placu manewrowym przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Letnica),
► EGZAMINU WEWNĘTRZNEGO

Jest przeprowadzany na zasadach egzaminu państwowego.
Posiadamy aktualny pojazd egzaminacyjny KIA RIO IV stosowany odpowiednio w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Ceny kursu

KURS KLASYCZNY
Cena zawiera pierwsze podstawienie pojazdu na egzamin państwowy
KURS EKSPRESOWY (przyśpieszony)
GODZINA JAZDY DODATKOWEJ, UZUPEŁNIAJĄCEJ
PODSTAWIENIE LEXUSA OSK
NA EGZAMIN PAŃSTWOWY
PODSTAWIENIE LEXUSA OSK NA EGZAMIN PAŃSTWOWY
Scroll to Top