OSK Motoliga

NASZA OFERTA

Kategoria A DUCATI

Proponujemy szczególne w swoim rodzaju flagowe szkolenie, jako jedyni w skali całego kraju, na najnowszym, kultowym motocyklu o najwyższym standardzie oraz prestiżu

Ducati Scrambler Next-Gen Icon

Ducati jako topowa marka kojarzy się jednoznacznie ze sportem, mocą, osiągami oraz trakcją, a w przypadku legendarnego, klasycznego modelu Scrambler w wyjątkowy sposób łączy  nowoczesną technologię, bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia. Oferta skierowana jest do pasjonatów, koneserów, miłośników i fanów czołowego włoskiego producenta motocykli z sięgającą prawie stuletnią tradycją dążenia do perfekcji w sferach motocyklizmu. Również do kursantów kochających nowinki motocyklowe, lifestyle i design oraz chętnych podkreślenia wyjątkowego charakteru, czym niewątpliwie wyróżnia się z drogowego tłumu ten egzemplarz. Jest to przełomowe, w myśl odbiorcy – osób znacznie niższych wzrostem oraz przede wszystkim drobnych kobiet, motocyklistek – by móc w końcu spełniać marzenia o posiadaniu upragnionej rubryki prawa jazdy. Wąska konstrukcja Scramblera wraz z naszą dodatkową, oryginalną, obniżoną wymienną kanapą ma osadzone siedzisko o 4 cm niżej w porównaniu do obecnej egzaminacyjnej Hondy stosowanej w Gdańskim PORD, co finalnie daje niesamowitą różnicę w odpowiedniej pozycji i komforcie jazdy. Niewielka masa wymienionego moto czyni ją najlżejszym motocyklem w swojej klasie spełniającym wymagania kategorii A – lekkość tego miejskiego nakeda w codziennym użytkowaniu bardzo ułatwia pokonywanie szczególnie pierwszych kroków oraz kilometrów na dwóch kółkach, jak i oczywiście samą bezpośrednią jazdę egzaminacyjną odbywającą się na Naszym szkoleniowym motocyklu.
Dostęp rozwiązań oraz poziom elektroniki jaki mamy do dyspozycji na tym sprzęcie i w trakcie nauki oraz egzaminu państwowego jest imponujący, chociażby:

► czuwający nad bezpiecznym hamowaniem Naszego każdego ucznia – ABS Cornering,

► hydrauliczne sprzęgło

► wybór trybów jazdy

► regulowana kontrola trakcji

► elektronicznie sterowana przepustnica (ride by wire)

► quickshifter

► a nawet podgrzewane manetki

oraz wiele innych udogodnień w połączeniu z fantastycznym brzmieniem wydobywającym się z dwucylindrowej 73-konnej, świetnie zestrojonej jednostki napędowej o pojemności ponad 800 ccm.

OSK Moto Liga chce stworzyć na tej pozycji coś więcej dla entuzjastów niż przeciętny kurs prawa jazdy
– Nasze ogromne doświadczenie, wysoka procentowa zdawalność egzaminów w Gdańsku oraz profesjonalizm wznosi na wyższy pułap poziomu szkoleniowego, a współpraca z ikoną i majstersztykiem pod nazwą Ducati Scrambler pozostawia w sercu naukę jazdy jako niezapomnianą przygodę wraz z wizerunkiem trendu przyszłości wprowadzając Cię z pasją odpowiednio w świat motocykli!

Kategoria A jest z pewnością najbardziej pożądaną wśród amatorów motocykli, ponieważ pozwala na kierowanie wszystkimi jednośladami, bez względu na ich parametry techniczne. Ubiegać się o nią mogą osoby, które ukończyły 24 lata. Wyjątkiem są osoby, które ukończyły 20 lat i od co najmniej 2 lat posiadają uprawnienie z kategorii A2. Na kurs można zapisać się na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.
Ubiegać się o nią mogą osoby, które ukończyły 24 lata. Wyjątkiem są osoby, które ukończyły 20 lat i od co najmniej 2 lat posiadają uprawnienie z kategorii A2. Na kurs można zapisać się na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.

Prawo jazdy kategorii A uprawnia do poruszania się:

  każdym motocyklem, bez względu na pojemność silnika czy moc

  pojazdem z kategorii AM

  zespołem pojazdów – powyższe pojazdy połączone z przyczepą – tylko w Polsce

Kurs składa się z części:

► TEORETYCZNEJ 30H
Klasyczna stacjonarna, wykłady prowadzone w Morskiej Szkole Podstawowej ul. Rogalińska 17 lub eksternistycznie bez wykładów z materiałami dydaktycznymi i wsparciem e- Learningu online, w tym szkolenie z pierwszej pomocy,
► PRAKTYCZNEJ 20H
Szkolenie prowadzone w ruchu drogowym i placu manewrowym przy stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Letnica),
► EGZAMINU WEWNĘTRZNEGO

Posiadamy miernik prędkości stosowany odpowiednio w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Kursant

Kursant może zrezygnować z części teoretycznej szkolenia i odbyć takie szkolenie we własnym zakresie, pod warunkiem, że po nauce uzyska pozytywny wynik egzaminu teoretycznego państwowego w PORD. Po zdanym egzaminie państwowym teoretycznym uczestnik kursu rozpoczyna szkolenie praktyczne i odbywa wymagane szkolenie teoretyczne z pierwszej pomocy przed-medycznej.

Ceny kursu

KURS KLASYCZNY (cena zawiera pierwsze podstawienie Ducati OSK na egzamin państwowy)
KURS EKSPRESOWY
(przyśpieszony)
KURS Z POSIADANĄ KATEGORIĄ A2
- 10 h części praktycznej (cena zawiera pierwsze podstawienie Ducati OSK na egzamin państwowy)
GODZINA JAZDY DODATKOWEJ, UZUPEŁNIAJĄCEJ
PODSTAWIENIE (KOLEJNE) DUCATI OSK NA EGZAMIN PAŃSTWOWY
Scroll to Top